вівторок, 13 серпня 2013 р.

Джерельна вода

Одна з причин і переваг, чому ми приїхали з міста в гори, була чиста джерельна вода. Контраст був для нас яскравий, оскільки воду з крану навіть у Франківську давно пити не можна було, а тут -- безкоштовне суцільне задоволення.
Вона виявилась не просто смачною, а й зразу атакувала свідомість фактом використання в кожній сфері людської життєдіяльності, одним помахом викреслюючи поняття "питної води". Вода створювала відчуття повернення до джерел прадавнього співіснування людства з природою, що добре промивала мізки від штучності урбаністичного устрою міст.

В криниці глибина метр-півтори, води можна набрати рукою.

отакий в нас душ)

До того, виявляється, "розливники" води в цілях запобігання розповсюдження хвороботворних бактерій використовують антибіотики...і, в результаті, вода з крану краща від бутильованої! Хоч і не читай ті дослідження.
А тут приклад, як воду очищують 8 разів. Тут - дев'ять. Хто більше?
Є і поняття "виробництво води", воду хочуть приватизувати, на бутилці штампують "без ГМО", скільки ще чекати знущань?


Краще глянемо як відфільтрувати і набрати води в бутиль 18,9л для кулера:

отак виглядає в офісі, просимо в гості ))

Єдиним, мабуть, викликом в цій справі, є чищення самої криниці. Без догляду вона заростає водорослями, намивається піску, намулу, тому раз в півроку-рік чистимо зсередини:


П.С. Знаєте, наша вода залишає осад після кип'ятіння. Зразу якось шукав фільтри, одні кажуть тільки кип'ятити, інші - нічого не робити, бо їхні діди-прадіди пили цю воду і жили довго. А й справді, може це кальцій? Вірю іншим.

А, і ще: воду просто так нам не відключать :)

Немає коментарів:

Дописати коментар